השתלת שיניים חוות דעת שנייה

השתלת שיניים היא תהליך ניתוחי כירורגי לכל דבר, אז מדוע לא לקבל חווד שניה מרופא שיניים מנוסה שיכולה לחסוך לכם טיפולים מיותרים וכסף רב?

ראשית, מחובתי כרופא לבדוק האם אתם בוודאות זקוקים לשתל. לא בכל מקרה חייבים לבצע שתלים. אני מאמין כי אין תחליף לשיניים הטבעיות שלכם ולכן אשתדל תמיד לנסות ולשמר את השיניים הקיימות ולא למהר לעקור אותן. כבר הגיעו אלי מקרים שבהם הומלץ למטופל לעקור את כל שיניו ולעבור לשתלים ואני הצלחתי לשמר את שיניו עד היום הזה.

 

 

​בנוסף, לא כל חוסר שן מצריך שתל. בעיקר שיניים טוחנות פנימיות (ובדאי שן בינה) – אין סיבה אמיתית ברוב המקרים לשחזר באמצעות השתלת שיניים. הגישה שלי היא להתבונן על המטופל כאילו היה בן משפחה ולבדוק האם הייתי מבצע השתלה במקרה שזה היה קרוב שלי, תוך סינון אמיתי של כל שיקול זר.​

לאחר שהוחלט על ביצוע השתלה ישנם מקומות רבים שבהם הרופאים ממליצים לבצע בנוסף לשתל גם השתלת עצם או הרמת סינוס. בניגוד לשתל שזו פעולה פשוטה, השתלות עצם והרמת סינוס הינן פעולות כואבות ויקרות שאני משתדל ובדרך כלל גם מצליח להימנע מהן.​

גם בנושא הכספי ישנם פערים של אלפי (!!) אחוזים בין הרופאים והמרפאות השונות. השתלת שיניים איננה מוצר מדף בעל מחיר קבוע וכל מרפאה קובעת את המחיר לפי ראות עיניה.חשוב לדעת כי לא בהכרח מה שיקר יותר הוא טוב יותר. אנו מאמינים שצריך לתמחר שתלים כך שכל אדם ממוצע יוכל לעמוד בו. לכן אנו מציעים ללקוחותינו מחירים סבירים, ומאפשרים פריסת תשלומים נוחה בכרטיס אשראי של עד 36 תשלומים ללא ריבית.