מהי השתלת שיניים?

השתלת שיניים היא טיפול משנה חיים המאפשר לאנשים הסובלים ממחסור בשן אחת או יותר להחזיר לעצמם את החיוך, את איכות החיים ואת היכולת להנות מכל סוגי המאכלים. כיום, בזכות ההתקדמות הטכנולוגית המשמעותית, טיפול השתלת השיניים מתאפשר לנו ביום אחד וכמעט ללא כאבים!

איך זה קרה?

בעבר נחשבו השתלות השיניים לטיפול ממושך, מורכב וכואב. באותה תקופה התהליך התפרש לאורך תקופה שבין חצי שנה לשנתיים, במהלכם נאלצו המטופלים להסתובב עם שיניים מודבקות תוך חשש מזיהומים והידללות של עצמות הלסת. אולם, ממש כמו בשאר תחומי החיים, באה הקידמה הטכנולוגית ושינתה את התמונה לחלוטין. קידמה זו הולידה שתלים ייחודים אותם ניתן למקם בעצם הלסת ועליהם להרכיב מערכת שיניים מלאה –  ביום אחד. ההשתלה עצמה היא תהליך פשוט ומהיר והשיניים שבסופו של התהליך מורכבות על השתלים מיוצרות בהתאמה אישית ומעניקות חיוך מושלם, בצורה ובגוון הטבעיים ביותר.

התהליך:

ההתחלה

תחילת התהליך אינה שונה מהתחלות אחרות בחיים – יש צורך להיפגש, להכיר ולהחליט על כיוון ההתקדמות. על כן, השלב הראשון הוא הגעה לפגישת ייעוץ ואבחון ראשוני. במהלך פגישה זו נכיר את המטופל, נלמד את המצב הייחודי שלו ואת צרכיו האישיים על מנת לקבוע את סוג טיפול המתאים ביותר. לאחר מכן נוכל לבנות תכנית טיפולים ולהגיש הצעת מחיר מותאמת אישית.

ההשתלה

הליך ההשתלה עצמו אורך בין שעה לשעתיים בלבד וכולל החדרת שתלים לעצם הלסת עליהם מורכבת מערכת שיניים זמנית. כבר בשלב הזה המטופל מצויד בחיוך חדש המאפשר לו לחזור מייד לשגרת החיים הרגילים שלו. כעת יוצאים לתקופת הסתגלות בה מאפשרים לגוף להתרגל למערכת השיניים החדשה ובמהלכה השתלים נקלטים כמו שצריך.

החיים החדשים

לאחר הסתגלות מוצלחת של מערכת השיניים הזמנית על גבי השתלים, נוכל להחליף אותה למערכת השיניים החדשה והקבועה שלכם. זוהי מערכת שנוצרת על ידי מעבדה מעולה תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר שיש. החיוך שנוצר מותאם לכם אישית, בצורה המושלמת והטבעית לפה ועם גוון השן המדויק ביותר בשבילכם.

בואו להכיר

אם אתם לא מרוצים לגמרי ממראה החיוך או ממצב השיניים שלכם – יש המון מה לעשות, אתם מוזמנים לבוא לפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות. אנחנו מרפאת בוטיק שקטה ונעימה, מחזיקים בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר ובעלי ניסיון רב שנצבר לאורך השנים. נשמח להיפגש –  השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב.

נא למלא פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם או התקשרו 03-1234567